Rzecz w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Rzecz w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

29 maja, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Czy pracownicy ukraińscy z Polski mają nadzieja legalnej działalności w krajach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele twarzy traktuje takie pytanie, że szybko jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego końca z Unii Europejskiej.

Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika własnej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z międzynarodową zasadą wiza do karierze w jakimkolwiek kraju UE nie daje ofert działalności w żadnej z nich. Świadczy to, że skoro otrzymasz polską wizę do praktyki dodatkowo nie będziesz postępował w Polsce, będzie wtedy naruszeniem prawa. Tak to, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, a taka wiza nie daje uprawniona do poważnego zatrudnienia w przyszłych krajach UE. Tak a polskie prawo nie zezwala na zatrudnienie w Niemczech w kierunku osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To stanowi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś iść w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z samego państwa UE mają obowiązek delegować swoich ludzi do pozostałych krajów w układzie z koniecznością produkcji. Należy pamiętać, że nie wszystkie kraje UE wykorzystują tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z wolą i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika własnej marki na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika własnej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Nasza firma, w której tworzy obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na podróż służbową (do pracy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez polską spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest rozprowadzany do uprawiania danej pracy w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który potrafi zostać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że stanowić piękna: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na pracę wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w końcu odbycia podróży służbowej do Niemiec w rozwoju roku, będzie można jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej jazdy jest porozumienie między polską firmą a firmą w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszelkiej Polski.

By osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do przedłożenia dokumentów, wśród których istotne są: danie na rzecz w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami polskimi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą i delegowany gość a zagraniczni.

Należy też zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA